Masáže Teplice

upozornění

DŮLEŽITÉ:

Pro bližší informace ohledně masáží či dárkových poukazů využijte prosím telefon
776 692 530. Žádná z poskytovaných služeb není erotického charakteru.

Informace pro klienty:

Pokud právě nezvedám telefon, pracuji. Při nejbližší příležitosti se Vám ozvu. Objednání na masáže či zakoupení dárkových poukazů jen po telefonické domluvě.

DOBU PLATNOSTI POUKAZU NELZE PRODLOUŽIT !

Nabízíme

Masáž se provádí eterickými oleji ( s vůní citronu, kosodřeviny, eukalyptu). Olej je vhodný i pro alergiky. Používáme oleje řady firmy SOLUX. Dále lze přidat, dle přání zákazníka vonné rostlinné esence, které blahodárně působí na psychiku a mají schopnost ovlivňovat tělesné funkce organismu (levandule širokolistá, bergamot, růžové dřevo a jiné).

Po konzultaci si můžete vybrat z těchto druhů masáží:

NOVINKY v našich službách:

CUKROVÝ VÁNEK Z RÁJE
Vyzkoušejte sladkou novinku - ošetření těla směsí krystalků z cukrové třtiny. Dopřejte své pokožce hýčkání panenským olejem.
- peeling celého těla
- ošetření a masáž exotickým olejem
- hloubkové vyčištění pórů
- zlepší prokrvení pokožky a přispívá k vylučování toxinů z těla
- odstraní starou suchou pokožku a navrátí pokožce mladý vzhled
- hluboce hydratuje a vyživí pokožku vitamíny A, B, C a E

KONTRAINDIKACE
Nedoporučuje se pro těhotné maminky, diabetiky a při srdečních onemocněních
Toto rozmazlování si můžete užívat cca 75 minut.

BOBO NA ULU (fidžijská masáž hlavy)
Masáž se provádí s produkty PURE FIJI, jejichž základem je extra panenský olej z ořechů kokosu, makadanových ořechů a exotických rostlin. Fidžijská masáž hlavy stimuluje nervový systém, povzbuzuje růst vlasů, odstraňuje poruchy spánku a uvolňuje psychiku, zklidňuje organismus.
- masáž dekoltu, ramen a šíje
- masáž obličeje
- masáž vlasové části

KONTRAINDIKACE
Nedoporučuje se při vysokém krevním tlaku, nemoci srdce a při onkologických onemocněních.
Dopřejte si 60ti minutovou relaxaci.

KLASICKÁ masáž :

Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva, posiluje organismus. Tato masáž se provádí vydatnějšími hmaty. Je vhodná u bolestivých stavů, napomáhá k uvolnění bloků v pohybovém aparátu.

SPORTOVNÍ a REGENERAČNÍ masáž :

Je určena pro zdravé a sportovně založené klienty. Aplikuje se jako masáž přípravná před sportovním výkonem nebo odstraňuje únavu po sportovním výkonu.

MEDOVÁ masáž :

Masáž oživuje a detoxikuje organismus. Během masáže dochází k odstraňování usazenin a jedů z tělesných tkání. Doporučuje se při stresu, čištění pórů, napětí, vyčerpání, stavy neklidu. Není vhodná při alergii na včelí produkty, v těhotenství, při kožních infekcích, zhoubných onemocněních, vysokém očním tlaku.

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ :

Velmi jemná technika rukou při masáži. Podporuje tok lymfy a látkovou výměnu. Dochází k odstranění škodlivin - toxických látek z těla zároveň k přispívá k regeneraci organismu. Tato metoda má svůj přísný řád, jenž je třeba dodržet, aby působila na organismus pozitivně a nikoliv negativně. Provádí se pouze kvalifikovaným lymfoterapeutem.

Doporučuje se při kožních problémech, detoxikaci těla, špatném prokrvení končetin, pocitu těžkých nohou, pooperačních a poúrazových otocích, migrénách, poruchách lymfatického systému.

Nesmí se provádět při zhoubných onemocněních, horečkách, zánětu žil, neurčených otoků, onemocnění srdce a ledvin, šelestu na srdci, zvýšené činnosti štítné žlázy, akutní erysipelu (růže).

Tato metoda se provádí v sestavě procedur v určitém časovém rozpětí, aby se docílilo správného účinku masáže. Při konzultaci bude společně vybrána nejvhodnější sestava odpovídající problémům a požadavkům klienta.

ĆOKOLÁDOVÁ MASÁŽ A ZÁBAL :

  • blahodárně působí na krásu a dobrou náladu
  • vyhlazuje pokožku
  • zabraňuje stárnutí pleti
  • plná vitamínů, minerálů, antioxidantů
  • kvalitní péče o pokožku
  • potlačuje celulitidu
  • má vysoký podíl vápníku a hořčíku
  • je velmi vhodná při psychickém napětí
  • pokožka se zbavuje odumřelých buněk a vrásek

Čokoládová masáž CELÉHO TĚLA obsahuje pealing kávou, masáž vonným olejem, zábal, omytí a relaxaci v kvalitní čokoládě. Tato masáž je vhodná i jako příjemný dárek. Není však vhodná při těhotenství, vysokém krevním, tlaku (pokud není léčen), alergii na čokoládu, zánětech, nachlazení a křečových žílách. Masáž je náročná na čas (cca 120 minut).